авто из германии
Gta android скачать

Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas

Written by admin on . Posted in Jaunumi

Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas ir ekonomisks, mūsdienīgs un videi draudzīgs risinājums privātmāju un nelielu uzņēmumu kanalizācijai. Šīs iekārtas, darbojas, izmantojot speciālas dūņas, kas noārda sadzīves notekūdeņos esošās vielas, ļaujot iegūto ūdeni novadīt gruntī, atklātās ūdenstilpnēs vai arī izmantot saimniecībā. Būtiski, ka attīrīšanas iekārtas ir vienkārši uzstādīt, turklāt tās darbojas ļoti klusu, neradot nepatīkamas smakas. Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas parasti izmanto ēkām, kurās dzīvo un uzturas salīdzinoši neliels cilvēku skaits un lieliski noderēs vasarnīcās un lauku mājās, kur citādāk kanalizācijas izveide varētu būt salīdzinoši dārga un sarežģīta. Tāpat tās ir lieliski piemērotas personām ar salīdzinoši nelieliem īpašumiem, jo neaizņem daudz vietas un estētiski izskatās: tās var atrasties arī dārzā. Iekārtas ir iespējams uzstādīt tikai vienas dienas laikā, tās ir vienkārši transportējamas un ierīkojamas. Tām ir vairākas ļoti pozitīvas īpašības arī, aplūkojot to darbību, proti: • Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas ir ļoti klusas; • Tās nerada nepatīkamas smakas; • Iekārtas nepatērē daudz enerģijas. Uzņēmumi, kas piedāvā bioloģiskās attīrīšanas iekārtas, parasti nodrošina vairāku garantiju, kā arī piedāvā to apkopi un uzturēšanu. Iekārta no dūņām ir jāatbrīvo aptuveni reizi gadā – arī par šī darba veikšanu ir iespējams vienoties ar speciālistiem. Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas

Kā lietot Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas?

Lai uzzinātu kā izmantot Bioloģiskās attīrīšanas iekārtas un vairāk informāciju, konsultējieties ar speciālistiem no August Latvija. Viņi netikai palīdzēs atrast labāko risinājumu, bet sniegs Jums ikdienas padomus iekārtu izmantošanā.

Tags:

Trackback from your site.

admin

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow YOOtheme on Twitter or read the blog.

Leave a comment