авто из германии
Gta android скачать

JA KANALIZĀCIJA STRĀDĀ, TAD SIRDS IR MIERĪGA!

Written by admin on . Posted in Jaunumi

Laika gaitā privātmāju īpašnieki ir kļuvuši „zaļāk” domājoši un apzinīgāki jautājumā par notekūdeņu novadīšanu dabā. Arī valsts likumdošana nosaka, ka notekūdeņi ir jāattīra līdz noteiktiem rādītājiem, lai tos varētu droši novadīt dabā.

Viens no populārākajiem un ilgtermiņā labākajiem risinājumiem ir notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtas. Novadot dabā attīrītu ūdeni mēs ne tikai rūpējamies par dabu, bet arī domājam par savu un savu bērnu nākotni. Daudziem varētu rasties jautājumi par notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtu apkopšanu, atjaunošanu vai rekonstrukciju.

Atbildes ir diezgan vienkāršas. Tāpat kā Jūsu automašīnai ir jāiziet tehniskā apskate reizi gadā, arī Jūsu notekūdeņu bioloģiskajai attīrīšanas iekārtai ir nepieciešama vismaz vienreizēja servisa apkope, lai tā darbotos pēc iespējas efektīvāk un sniegtu vēlamos rezultātus. Daudzi varbūt nepamana, bet arī pilsētas Būtu ieteicams sarosīties un risināt šos bioloģisko attīšanu iekārtu jautājumus pirms ziemas iestāšanās. Un tad šo skaisto gada laiku varētu izbaudīt bez raizēm ar kafijas vai tējas krūzi zem segas pie TV ekrāna.

Uzņēmums SIA „August Latvia Serviss” notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtas ir uzstādījuši vairākiem simtiem klientu un ir ar bagātu pieredzi šajā apkalpošanas sfērā. Notekūdeņu bioloģiskajām attīrīšanas iekārtām uzņēmums veic servisa apkalpošanu, iekārtu rekonstrukciju un atjaunošanu ne tikai saviem klientiem, bet arī citiem notekūdeņu bioloģisko attīrīšanas iekārtu īpašniekiem, kuri nonākuši bezizejā vai nespēj rast citus risinājumus. SIA „August Latvia Serviss” piedāvā iespēju slēgt servisa apkalpošanas līgumu, kura ietvaros Jūsu notekūdeņu bioloģisko attīrīšanas iekārtu apseko un veiks profilaksi, profesionāli darbinieki viss maz divas reizes gadā.

SIA „August Latvia Serviss” piedāvā arī atjaunot vai veikt rekonstrukciju nestrādājošām un novecojušām iekārtām. Tādas visdrīzāk ir uzstādītas pirms vairākiem gadiem vai arī pārpērkot īpašumu ir iegūtas „mantojumā”. Ir vērts domāt par novecojušas bioloģiskās attīrīšanas iekārtas rekonstrukciju vai nestrādājošas atjaunošanu it īpaši pirms ziemas iestāšanās. Ziemas periodā šīs problēmas ir grūtāk risināt gan no cilvēciskā, gan sezonālā faktora. Veicot servisa apkopi notekūdeņu bioloģiskajai attīrīšanas iekārtai ziemas aukstumā ūdens var apledot mazgājot iekārtu. Arī veicot iekārtas rekonstrukciju vai atjaunošanu ziemas apstākļi var apgrūtināt pakalpojumu sniegšanu.

Vai Jums ir nepieciešama notekūdeņu bioloģiskās attīrīšanas iekārtas servisa apkalpošana, servisa apkalpošanas līgums, rekonstrukcija vai atjaunošana? Droši vērsieties pie speciālistiem, kuri varētu mazināt Jūsu galvassāpes un piedāvāt nepieciešamos pakalpojumus un risinājumus. SIA „August Latvia Serviss” sniegs Jums nepieciešamo informāciju, jo uzņēmumā darbojas speciālisti ar daudzu gadu pieredzi bioloģisko attīrīšanu iekārtu jomā. Vairāk informācijas un kontaktinformāciju varat atrast mūsu mājas lapās – www.august.lv vai www.tiravide.lv.

admin

This information box about the author only appears if the author has biographical information. Otherwise there is not author box shown. Follow YOOtheme on Twitter or read the blog.