авто из германии
Gta android скачать

Kādēļ cilvēki izvēlas mūs

UAB „Augusts ir Ko” (Augusts and Company Ltd eng) tika dibināts Lietuvā 1998.gadā. Uzņēmums ražo, uzstāda un apsaimnieko bioloģisko notekūdeņu apstrādes iekārtas ar patentētu (patents Nr.5386) tehnoloģiju. Pasaulei pievēršoties videi draudzīgākām tehnoloģijām, mums ir iespēja attīrīt notekūdeņus visaugstākajā līmenī, bez kaitīgām vielām vai procesiem, kas būtu nelabvēlīgi videi.

Mūsu tehnoloģija ir balstīta uz 40 gadu zinātnisko pētniecības pieredzi un klientu loku veido vairāk nekā 13 000 cilvēku – atsevišķu māju īpašnieki, ciemati, skolas, restorāni, viesnīcas un citu objektu īpašnieki gan pilsētās, gan ārpus tām vairākās Eiropas, Āzijas un dažās Āfrikas valstīs.

Mēs būvējam notekūdeņu attīrīšanas sistēmas dzīvojamo, tirdzniecības, rūpniecības, un liela mēroga pilsētu centriem, izmantojot standartu virs ES direktīvas. UAB „August ir Ko” ir akreditēts uzņēmums saskaņā ar kvalitātes vadības sistēmu EN ISO 9001:2000 un vides vadības sistēmu EN ISO 14001:2004, uzņēmums saņēma zelta medaļu kā “Lietuvas gada produkts 2007″.

UAB „August ir Ko” ražotās iekārtas no 31.o7.2oo6. – 31.o4.2oo7. tika testētas Āhenē (Vācijā), neatkarīgā laboratorijā, kur tika konstatēts, ka uzņēmuma ražotie produkti – sadzīves notekūdeņu attīrīšanas iekārtas AT6-50, atbilst Būvniecības produktu direktīvas 89/106/EEK prasībām un atbilst standartam EN 12566-3:2006+A1:2009, kā rezultātā tika piešķirtas tiesības iekārtas marķēt ar CE atbilstības zīmi.

Uzņēmuma misija

Misija ir ne tikai vārds, bet veids, kā veikt uzņēmējdarbību un sadarboties ar sabiedrību un vidi. Mēs esam ieguldījuši laiku, lai uzrakstītu mūsu pamatvērtības, kā mēs redzam sevi un piedāvājam savu produkciju patērētājiem, biznesa partneriem, kā arī videi.

  • Piedāvāt mūsu klientiem visaugstākās kvalitātes produktus un tehniskās apkopes pakalpojumus par taisnīgām un tirgū konkurētspējīgām cenām;
  • Nodrošināt ilgmūžību mūsu uzņēmumam, sniedzot klientiem apmierinātību visās sadarbības fāzēs, tostarp laicīgumu, pievēršot uzmanību detaļām un uz servisu vērstu attieksmi;
  • Saglabāt augstākā līmeņa profesionalitāti, integritāti, godīgumu un taisnīgumu mūsu attiecībās ar mūsu piegādātājiem, apakšuzņēmējiem, partneriem un klientiem;
  • Nodrošinātu, ka mūsu produkti rada pārmaiņas vidē un atstāj Zemi labākā stāvoklī, nekā mēs to saņēmām.